Ukázky naší práce

Na detailních fotografiích si můžete prohlédnout ukázky naší práce.


Rozdílové fotografie


Vozy, které jsme zákazníkům dovezli nebo doporučili na základě prohlídky


Volvo XC 60

07.07.2021

Uplynul měsíc od návštěvy předchozí generace Volva XC60. A teď nás navštívila poslední a aktuální verze tohoto krásného SUV.Požadavky byly stejné, dekontaminovat lak a obnovit lesk a krásu tohoto sněhově bílého Volva.

Volvo FH13

05.06.2021

Na přání zákazníka jsme asistovali při převzetí nového tahače Volvo FH 13. Hlavním úkolem bylo nafocení této novinky od Volva.

Nový vůz s nájezdem pouhých 800 km. Ale i tak měl vůz vysoce kontaminovaný lak na pravé straně a stopy od vodního kamene po celé karoserii. Následně byla aplikována keramická ochrana na všechny vnější části karoserie, a to včetně disků kol a brzdičů.

Další pokračování na tomto krásném a velmi výkonném CLS 500 se neslo v duchu dvoukrokové korekce laku, který byl extrémně zničený z kartáčové myčky. Jako finále byla aplikována keramická ochrana na všechny vnější části vozu.

Přímo ze showroomu cesta rovnou k nám na ošetření laku a přezutí na letní sadu kol.

Nový Ford s nájezdem pouhých 736 Km urazil dlouhou cestu z USA k nám do Čech. Cesta neprospěla laku vozidla. Ačkoliv se jedná o nový vůz, lak byl velmi poškrábaný a nebyl v dobrém stavu. Vůz se jednostupňově leštil a aplikovala se keramická ochrana na všechny vnější části karoserie včetně disků kol.

VW Touran Life

21.03.2021

Na tomto krásném hnědém Touranu byla provedena jednokroková korekce laku a detailní čištění interiéru.

Toto BMW bylo krásné již před zahájením prací. Ovšem dvoustupňová korekce laku a aplikace keramické ochrany posunuly krásu tohoto BMW ještě o několik stupňů výš.

Zákazník si přál obnovit zašlou krásu tohoto sněhově bílého SUV. A to v podobě dekontaminace laku, jednokrokové korekce laku a detailního čištění interiéru.

Tato krásná Octavia se dostavila na dvoustupňovou renovaci laku a detailní čištění interiéru. Lak byl velmi poškozený v přední části od kamínků. Celkově lak nebyl v dobrém stavu.