Ukázky naší práce

Na detailních fotografiích si můžete prohlédnout ukázky naší práce.


Rozdílové fotografie


Vozy, které jsme zákazníkům dovezli nebo doporučili na základě prohlídky


Klasicky poškozený lak po ujetých 230 tis. km si zasloužil vrátit zpět do kondice. Leštil se lak a následně se aplikovala keramická ochrana.

VW Tiguan

22.01.2023

6 let provozu a parkování venku pod stromem se neblaze podepsalo na bílém exteriéru, který byl po příjezdu k nám spíše zelený. Po naší týdenní péči je auto opět jako nové.

Bývalé služební auto, které pouze jezdilo a nebylo pravidelně udržováno. Lak byl vysoce kontaminován asfaltem a polétavou rzí, škrábance byly úplně všude. Nakonec se však podařilo vrátit Superbu krásu, kterou si zaslouží.

BMW X5 M(F15)

11.09.2022

Vodní kámen, špatné mytí, pes a v neposlední řadě laxní přístup bývalého majitele. To vše se podepsalo na stavu tohoto jinak nádherného BMW X5 M v individuální specifikaci. Téměř všechna poškození na laku se nám podařilo odstranit. Navrátili jsme lesk a krásu, kterou si tento vůz zaslouží.

Na zcela nový vůz zákazník zvolil keramickou ochranu nejvyšší řady - CarPro Professional. Součástí služby CarPro Professional je keramická ochrana s unikátním sériovým číslem, záruční kartičkou a brožurou, jak se starat o vozidlo ošetřené keramickou ochranou.

Na tomto obytném Mercedesu proběhla údržba před zahájením campingové sezóny. Zákazník si jako ochranu laku vybral základní keramickou ochranu CarPro Lite s výdrží až 1 rok, v tomto případě i delší.

BMW F31

29.01.2022

Naše již několikáté BMW v krásné černé barvě Black Sapphire metallic. Tento konkrétní kousek byl kompletně ošetřen dvouletou keramickou ochranou CarPro SiC.

I "pracovní" pick-up může vypadat nádherně!! Po aplikaci keramické ochrany na všechny vnější části karoserie bude radost se o auto starat a udržovat ho stále čisté a zářivé.

Toyota RAV4

19.09.2021

Černobílou kombinací nikdy nic nepokazíte. To platí dvojnásob u této krásné Toyoty RAV4. Po aplikaci keramické ochrany se auto rozzářilo a dalo vyniknout všem svým detailům.

BMW X6

15.07.2021

Pro bývalého majitele bylo náročné pečovat o toto krásné BMW. Proto volil nejsnazší variantu mytí a tou byla kartáčová myčka. Bohužel se tato "péče" velice neblaze podepsala na laku. Lak byl zdevastovaný a v některých místech dokonce nenávratně poškozený.Nový majitel využil našich služeb, abychom vozu dodali opět krásný a nablýskaný vzhled doplněný...